- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 11102226 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11102226 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Bendras ilgis [mm] | 112mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 17 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 52mm |
| Bendras aukštis [mm] | 78mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | 14 x 1,5mm |
| Prekės kodas | 11102226 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Bendras ilgis [mm] | 112mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 17 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 52mm |
| Bendras aukštis [mm] | 78mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | 14 x 1,5mm |