- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 111-02-2015 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 111-02-2015 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Bendras ilgis [mm] | 104mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 15 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 47mm |
| Bendras aukštis [mm] | 74,5mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 14X1,5mm |
| Prekės kodas | 111-02-2015 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Bendras ilgis [mm] | 104mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 15 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 47mm |
| Bendras aukštis [mm] | 74,5mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 14X1,5mm |