- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 11102201 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11102201 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Bendras ilgis [mm] | 103mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 15 X 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 47mm |
| Bendras aukštis [mm] | 71mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 13mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 12X1,25mm |
| Prekės kodas | 11102201 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Bendras ilgis [mm] | 103mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 15 X 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 47mm |
| Bendras aukštis [mm] | 71mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 13mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 12X1,25mm |