- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 11101197 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11101197 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Bendras ilgis [mm] | 149mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 16 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 62mm |
| Bendras aukštis [mm] | 76,3mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | 12 x 1,25mm |
| Sriegio tipas | Su kairiniu sriegiu |
| Prekės kodas | 11101197 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Bendras ilgis [mm] | 149mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 16 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 62mm |
| Bendras aukštis [mm] | 76,3mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | 12 x 1,25mm |
| Sriegio tipas | Su kairiniu sriegiu |