- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 11100009L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11100009L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 219mm |
| Bendras aukštis [mm] | 69mm |
| Kūgio dydis [mm] | 12mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 14 x 1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 10 x 1,25mm |
| Prekės kodas | 11100009L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 219mm |
| Bendras aukštis [mm] | 69mm |
| Kūgio dydis [mm] | 12mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 14 x 1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 10 x 1,25mm |