- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 1050KK51R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 1050KK51R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Bendras ilgis [mm] | 355mm |
| Bendras aukštis [mm] | 77mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 12 x 1,25mm |
| Prekės kodas | 1050KK51R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Bendras ilgis [mm] | 355mm |
| Bendras aukštis [mm] | 77mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 12 x 1,25mm |