- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 14101164 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 14101164 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Išorinis skersmuo [mm] | 147mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Prekės kodas | 14101164 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Išorinis skersmuo [mm] | 147mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |