- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | 13104327 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 13104327 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Stabdžių sistema | PBR |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (2 stūmokliai) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 42mm |
| Porinis gaminio numeris | 131-04-328 |
| Stabdžių disko skersmeniui [mm] | 345mm |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 28mm |
| Prekės kodas | 13104327 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Stabdžių sistema | PBR |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (2 stūmokliai) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 42mm |
| Porinis gaminio numeris | 131-04-328 |
| Stabdžių disko skersmeniui [mm] | 345mm |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 28mm |