- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | 13104200 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 13104200 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Stabdžių sistema | LUCAS |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 38mm |
| Porinis gaminio numeris | 131-04-199 |
| Stabdžių disko skersmeniui [mm] | 256mm |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 22mm |
| Prekės kodas | 13104200 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Stabdžių sistema | LUCAS |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 38mm |
| Porinis gaminio numeris | 131-04-199 |
| Stabdžių disko skersmeniui [mm] | 256mm |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 22mm |