- Prekių katalogas
- Komforto sistemos
- Galinių durų elektros variklis
Galinių durų elektros variklis
| Prekės kodas | 10102102 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Komforto sistemos |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10102102 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Ilgis [mm] | 697mm |
| Porinis gaminio numeris | 101-02-103 |
| Eiga [mm] | 207mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 850mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 38,5mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 8poliai |
| Prekės kodas | 10102102 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Ilgis [mm] | 697mm |
| Porinis gaminio numeris | 101-02-103 |
| Eiga [mm] | 207mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 850mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 38,5mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 8poliai |