- Prekių katalogas
- Komforto sistemos
- Galinių durų elektros variklis
Galinių durų elektros variklis
| Prekės kodas | 10102055 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Komforto sistemos |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10102055 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Transporto priemonės įranga | Transp. priemonėms su automatiniu galinių durų atrakinimu |
| Ilgis [mm] | 392mm |
| Porinis gaminio numeris | 101-02-054 |
| Eiga [mm] | 150mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 330mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 35,5mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 7poliai |
| Prekės kodas | 10102055 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Transporto priemonės įranga | Transp. priemonėms su automatiniu galinių durų atrakinimu |
| Ilgis [mm] | 392mm |
| Porinis gaminio numeris | 101-02-054 |
| Eiga [mm] | 150mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 330mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 35,5mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 7poliai |