- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 10100209 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10100209 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Ilgis [mm] | 325mm |
| Eiga [mm] | 100mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 1 400N |
| OE numeriui | 19808064 |
| Prekės kodas | 10100209 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Ilgis [mm] | 325mm |
| Eiga [mm] | 100mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 1 400N |
| OE numeriui | 19808064 |