- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 10100137 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10100137 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Ilgis [mm] | 448mm |
| Eiga [mm] | 180mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 310N |
| OE numeriui | 1025425 |
| Prekės kodas | 10100137 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Ilgis [mm] | 448mm |
| Eiga [mm] | 180mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 310N |
| OE numeriui | 1025425 |