- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
| Prekės kodas | 054-018-0002 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 054-018-0002 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 650mm |
| Tinklo plotis [mm] | 130mm |
| Tinklo gylis [mm] | 55mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Aušinimo tipas | Aušinama oru |
| Prekės kodas | 054-018-0002 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 650mm |
| Tinklo plotis [mm] | 130mm |
| Tinklo gylis [mm] | 55mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Aušinimo tipas | Aušinama oru |