- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
| Prekės kodas | 053-018-0003 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 053-018-0003 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 615mm |
| Tinklo plotis [mm] | 407mm |
| Tinklo gylis [mm] | 32mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 70mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 70mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Prekės kodas | 053-018-0003 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 615mm |
| Tinklo plotis [mm] | 407mm |
| Tinklo gylis [mm] | 32mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 70mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 70mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | Plastmasė |