- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Vidaus pūtiklis
Vidaus pūtiklis
| Prekės kodas | 0170220003 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 0170220003 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema (valdoma |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su automatine klimato kontrole |
| Įtampa [V] | 12V |
| Skersmuo [mm] | 156mm |
| Galia [W] | 180W |
| Prekės kodas | 0170220003 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema (valdoma |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su automatine klimato kontrole |
| Įtampa [V] | 12V |
| Skersmuo [mm] | 156mm |
| Galia [W] | 180W |