- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
| Prekės kodas | 017-018-0015 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 017-018-0015 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 450mm |
| Tinklo plotis [mm] | 157mm |
| Tinklo gylis [mm] | 64mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Kühlrippenmaterial | Aliuminis |
| Rėmo medžiaga | Plastmasė |
| Kühlerausführung | Lituojamos plokštelės |
| Prekės kodas | 017-018-0015 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 450mm |
| Tinklo plotis [mm] | 157mm |
| Tinklo gylis [mm] | 64mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Kühlrippenmaterial | Aliuminis |
| Rėmo medžiaga | Plastmasė |
| Kühlerausführung | Lituojamos plokštelės |