- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
| Prekės kodas | 010-018-0004 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 010-018-0004 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 257mm |
| Tinklo plotis [mm] | 218mm |
| Tinklo gylis [mm] | 62mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Prekės kodas | 010-018-0004 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 257mm |
| Tinklo plotis [mm] | 218mm |
| Tinklo gylis [mm] | 62mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | Plastmasė |