- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
| Prekės kodas | 004-018-0004 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 004-018-0004 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 508mm |
| Tinklo plotis [mm] | 97mm |
| Tinklo gylis [mm] | 85mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Material Wasserkasten (Kühler) | Plastmasė |
| Kühlrippenmaterial | Aliuminis |
| Prekės kodas | 004-018-0004 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 508mm |
| Tinklo plotis [mm] | 97mm |
| Tinklo gylis [mm] | 85mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Material Wasserkasten (Kühler) | Plastmasė |
| Kühlrippenmaterial | Aliuminis |