- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
| Prekės kodas | 003-018-0015 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 003-018-0015 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 292mm |
| Tinklo plotis [mm] | 287mm |
| Tinklo gylis [mm] | 50mm |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Aušinimo tipas | Aušinama oru |
| Porinis gaminio numeris | 003-018-0010 |
| Prekės kodas | 003-018-0015 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 292mm |
| Tinklo plotis [mm] | 287mm |
| Tinklo gylis [mm] | 50mm |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Aušinimo tipas | Aušinama oru |
| Porinis gaminio numeris | 003-018-0010 |