- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
| Prekės kodas | 003-018-0005 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 003-018-0005 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 215mm |
| Tinklo plotis [mm] | 190mm |
| Tinklo gylis [mm] | 64mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Prekės kodas | 003-018-0005 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Tinklo ilgis [mm] | 215mm |
| Tinklo plotis [mm] | 190mm |
| Tinklo gylis [mm] | 64mm |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | Plastmasė |