- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | R-A0804 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-A0804 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Bendras ilgis [mm] | 1 450mm |
| Montavimo aukštis [mm] | 25mm |
| Prekės kodas | R-A0804 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Bendras ilgis [mm] | 1 450mm |
| Montavimo aukštis [mm] | 25mm |