- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Varžtų komplektas, pakabos statramsčio/rato guolio korpusas
Varžtų komplektas, pakabos statramsčio/rato guolio korpusas
| Prekės kodas | TED71455 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED71455 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Sriegio dydis | M16X2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Paviršius | Cinkuota |
| Svoris [kg] | 0,352kg |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 169mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 45mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su apsauginiu ekranu |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Prekės kodas | TED71455 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Sriegio dydis | M16X2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Paviršius | Cinkuota |
| Svoris [kg] | 0,352kg |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 169mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 45mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su apsauginiu ekranu |
| Montavimo vieta | Apatinis |