- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | PX2-0603 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX2-0603 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Ilgis [mm] | 546mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su fiksuotu galiniu langu |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 500N |
| Prekės kodas | PX2-0603 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Ilgis [mm] | 546mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su fiksuotu galiniu langu |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 500N |