- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, gaubtas
Dujinė spyruoklė, gaubtas
| Prekės kodas | PX2-0372 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX2-0372 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Originalios jungtys turi būti panaudojamos dar kartą |
| Išstūmimo jėga [N] | 315N |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Ilgis [mm] | 664mm |
| Prekės kodas | PX2-0372 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Originalios jungtys turi būti panaudojamos dar kartą |
| Išstūmimo jėga [N] | 315N |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Ilgis [mm] | 664mm |