- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | R-H1225 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-H1225 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio dydis | M10x1 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | Banjo |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Prijungimo mechanizmai | Banjo |
| Skersmuo [mm] | 12,2mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 12mm |
| Jungės angos skersmuo [mm] | 12mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be įdubiamojo varžto |
| Ilgis [mm] | 317mm |
| Prekės kodas | R-H1225 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio dydis | M10x1 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | Banjo |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Prijungimo mechanizmai | Banjo |
| Skersmuo [mm] | 12,2mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 12mm |
| Jungės angos skersmuo [mm] | 12mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be įdubiamojo varžto |
| Ilgis [mm] | 317mm |