- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | R-H0752 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-H0752 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | Banjo |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1mm |
| Išorinis sriegis 2 [mm] | M12x1mm |
| Skersmuo [mm] | 10mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 10mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su poveržlėmis |
| Rakto plotis 1 [mm] | 13mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 15,5mm |
| Ilgis [mm] | 310mm |
| Prekės kodas | R-H0752 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | Banjo |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1mm |
| Išorinis sriegis 2 [mm] | M12x1mm |
| Skersmuo [mm] | 10mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 10mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su poveržlėmis |
| Rakto plotis 1 [mm] | 13mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 15,5mm |
| Ilgis [mm] | 310mm |