- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | R-H0543 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-H0543 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Skersmuo [mm] | 10mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 9mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 10mm |
| Ilgis [mm] | 510mm |
| Prekės kodas | R-H0543 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Skersmuo [mm] | 10mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 9mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 10mm |
| Ilgis [mm] | 510mm |