- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | R-A0622 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-A0622 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Porinis gaminio numeris | R-A0623 |
| Bendras ilgis [mm] | 36mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Juoda |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Montavimo aukštis [mm] | 28mm |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Prekės kodas | R-A0622 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Porinis gaminio numeris | R-A0623 |
| Bendras ilgis [mm] | 36mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Juoda |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Montavimo aukštis [mm] | 28mm |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |