- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | R-A0606 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-A0606 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Jutiklio tipas | Indukcinis jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Porinis gaminio numeris | R-A0607 |
| Bendras ilgis [mm] | 1 140mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Montavimo aukštis [mm] | 29mm |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Prekės kodas | R-A0606 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Jutiklio tipas | Indukcinis jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Porinis gaminio numeris | R-A0607 |
| Bendras ilgis [mm] | 1 140mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Montavimo aukštis [mm] | 29mm |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |