- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | R-A0437 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-A0437 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Porinis gaminio numeris | R-A0436 |
| Bendras ilgis [mm] | 680mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Įtampa [V] | 12V |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Prekės kodas | R-A0437 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Porinis gaminio numeris | R-A0436 |
| Bendras ilgis [mm] | 680mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Įtampa [V] | 12V |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |