- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | R-A0279 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-A0279 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Porinis gaminio numeris | R-A0293 |
| Bendras ilgis [mm] | 1 300mm |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 150°C |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Įtampa [V] | 12V |
| Prekės kodas | R-A0279 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Porinis gaminio numeris | R-A0293 |
| Bendras ilgis [mm] | 1 300mm |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 150°C |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Įtampa [V] | 12V |