- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | R-A0204 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-A0204 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be kabelio |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Bendras ilgis [mm] | 55mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Mėlyna |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ESP |
| Montavimo aukštis [mm] | 25mm |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Montavimo angų skaičius | 1 |
| Varža [MOhm] | 1,4MOhm |
| Prekės kodas | R-A0204 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be kabelio |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Bendras ilgis [mm] | 55mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Mėlyna |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ESP |
| Montavimo aukštis [mm] | 25mm |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Montavimo angų skaičius | 1 |
| Varža [MOhm] | 1,4MOhm |