- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | R-A0179 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-A0179 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Bendras ilgis [mm] | 720mm |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 150°C |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Įtampa [V] | 12V |
| Spalva | Balta |
| Stabdžių sistema | BOSCH |
| Jungties korpuso forma | Kampinis |
| Montavimo angų skaičius | 1 |
| Prekės kodas | R-A0179 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Aktyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Bendras ilgis [mm] | 720mm |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 150°C |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Įtampa [V] | 12V |
| Spalva | Balta |
| Stabdžių sistema | BOSCH |
| Jungties korpuso forma | Kampinis |
| Montavimo angų skaičius | 1 |