- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | R-A0114 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-A0114 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Jutiklio tipas | Pasyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6Poliai |
| Porinis gaminio numeris | R-A0113 |
| Bendras ilgis [mm] | 1 025mm |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 150°C |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su žibintų diapazono regul. (autom.) |
| Montavimo aukštis [mm] | 44mm |
| Prekės kodas | R-A0114 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Jutiklio tipas | Pasyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6Poliai |
| Porinis gaminio numeris | R-A0113 |
| Bendras ilgis [mm] | 1 025mm |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 150°C |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su žibintų diapazono regul. (autom.) |
| Montavimo aukštis [mm] | 44mm |