- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | R-A0099 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-A0099 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Jutiklio tipas | Pasyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be kabelio |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Varža [Ohm] | 1 100Ohm |
| Bendras ilgis [mm] | 74mm |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 150°C |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Įtampa [V] | 12V |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Spalva | Juoda |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Montavimo aukštis [mm] | 37mm |
| Montavimo angų skaičius | 1 |
| Varža nuo [Ohm] | 990Ohm |
| Varža iki [Ohm] | 1 210Ohm |
| Prekės kodas | R-A0099 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Jutiklio tipas | Pasyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be kabelio |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Varža [Ohm] | 1 100Ohm |
| Bendras ilgis [mm] | 74mm |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 150°C |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Įtampa [V] | 12V |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Spalva | Juoda |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Montavimo aukštis [mm] | 37mm |
| Montavimo angų skaičius | 1 |
| Varža nuo [Ohm] | 990Ohm |
| Varža iki [Ohm] | 1 210Ohm |