- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | R-K0285 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-K0285 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Stabdžių apkabos tipas | Kumščio tipo apkaba |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 54mm |
| Stabdžių sistema | BOSCH |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 26mm |
| Medžiaga | Ketus |
| Porinis gaminio numeris | R-K0286 |
| Prekės kodas | R-K0285 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Stabdžių apkabos tipas | Kumščio tipo apkaba |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 54mm |
| Stabdžių sistema | BOSCH |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 26mm |
| Medžiaga | Ketus |
| Porinis gaminio numeris | R-K0286 |