- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių būgnas
Stabdžių būgnas
| Prekės kodas | R-E0100 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-E0100 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 203mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 223mm |
| Maks. rato stebulės ilgis [mm] | 204,3mm |
| Vidinis rato stebulės ilgis [mm] | 43mm |
| Bendras rato stebulės ilgis [mm] | 81mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 47,5mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Angos skersmuo 1 [mm] | 12,5mm |
| Prekės kodas | R-E0100 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 203mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 223mm |
| Maks. rato stebulės ilgis [mm] | 204,3mm |
| Vidinis rato stebulės ilgis [mm] | 43mm |
| Bendras rato stebulės ilgis [mm] | 81mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 47,5mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Angos skersmuo 1 [mm] | 12,5mm |