- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | M-S5076 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S5076 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Ilgis [mm] | 65mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Storis [mm] | 65mm |
| Plotis [mm] | 53mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,7mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 43mm |
| Prekės kodas | M-S5076 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Ilgis [mm] | 65mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Storis [mm] | 65mm |
| Plotis [mm] | 53mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,7mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 43mm |