- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | M-S4657 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S4657 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Plotis [mm] | 70mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 49mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 59mm |
| Prekės kodas | M-S4657 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Plotis [mm] | 70mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 49mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 59mm |