- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | M-S4406 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S4406 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M14x2,0mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M12x1,75mm |
| Storis [mm] | 25mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 20mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Prekės kodas | M-S4406 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M14x2,0mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M12x1,75mm |
| Storis [mm] | 25mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 20mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |