- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | M-S4207 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S4207 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Apatinis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė / Priekinė ašis |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Storis [mm] | 50mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Prekės kodas | M-S4207 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Apatinis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė / Priekinė ašis |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Storis [mm] | 50mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |