- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | M-S4184 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S4184 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Ilgis [mm] | 137mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Storis [mm] | 54mm |
| Plotis [mm] | 84mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 86mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 66mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su laikikliu |
| Porinis gaminio numeris | M-S4185 |
| Prekės kodas | M-S4184 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Ilgis [mm] | 137mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Storis [mm] | 54mm |
| Plotis [mm] | 84mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 86mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 66mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su laikikliu |
| Porinis gaminio numeris | M-S4185 |