- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | M-S4128 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S4128 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Ilgis [mm] | 38mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 36mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be įvorės |
| Prekės kodas | M-S4128 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Ilgis [mm] | 38mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 36mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be įvorės |