- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | R-P0446 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-P0446 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 19,8mm |
| Plotis [mm] | 155,2mm |
| Aukštis [mm] | 73,2mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Patikros žymė | ECE R90 |
| Prekės kodas | R-P0446 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 19,8mm |
| Plotis [mm] | 155,2mm |
| Aukštis [mm] | 73,2mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Patikros žymė | ECE R90 |