- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | R-P0132 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-P0132 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 131,5mm |
| Aukštis [mm] | 54,5mm |
| Storis 1 [mm] | 15,8mm |
| Storis 2 [mm] | 15mm |
| Stabdžių sistema | SUMITOMO |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Patikros žymė | ECE R90 |
| Prekės kodas | R-P0132 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 131,5mm |
| Aukštis [mm] | 54,5mm |
| Storis 1 [mm] | 15,8mm |
| Storis 2 [mm] | 15mm |
| Stabdžių sistema | SUMITOMO |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Patikros žymė | ECE R90 |