Spyruoklė
| Prekės kodas | PX1-1030 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX1-1030 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Pakaba | Transporto priemonėms su standartine važiuokle |
| Ilgis [mm] | 348mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 133mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 14,5mm |
| Prekės kodas | PX1-1030 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Pakaba | Transporto priemonėms su standartine važiuokle |
| Ilgis [mm] | 348mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 133mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 14,5mm |