Spyruoklė
| Prekės kodas | PX1-0813 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX1-0813 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sportinės pakabos |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo |
| Ilgis [mm] | 350mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 135mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 15mm |
| Prekės kodas | PX1-0813 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sportinės pakabos |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo |
| Ilgis [mm] | 350mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 135mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 15mm |