Spyruoklė
| Prekės kodas | PX1-0775 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX1-0775 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sportinės pakabos |
| Ilgis [mm] | 303mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 142,5mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 13mm |
| Prekės kodas | PX1-0775 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sportinės pakabos |
| Ilgis [mm] | 303mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 142,5mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 13mm |