Spyruoklė
| Prekės kodas | PX1-0561 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX1-0561 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sportinės pakabos |
| Ilgis [mm] | 333mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 116mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 11,7mm |
| Prekės kodas | PX1-0561 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sportinės pakabos |
| Ilgis [mm] | 333mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 116mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 11,7mm |